Cart
Custom content

This is custom content

Informacje O Doręczeniu Przesyłki

Dostawy towaru powyżej 30kg realizowane są bez palet naszym transportem firmowym lub na palecie za pomocą firm spedycyjnych. Mniejsze paczki do 30kg mogą być wysyłane firmą kurierską. Awizacja dostawy odbywa się drogą mailową na podany wcześniej adres, dzień przed wysyłką. Jeśli jest to dostawa bezpośrednia, to informujemy także Państwa Klienta. Transport trwa zazwyczaj do 2 dni roboczych od momentu awizacji. 

Wycena Transportu

Przesyłki do 30kg realizowane są bez palety, koszt - 20zł netto

Zgodnie z obowiązującym prawem, pracownik operatora logistycznego ma obowiązek wnieść paczkę do maksymalnej wagi 30 kg. Jeśli towar przekracza tę wagę, nie zostanie wniesiony. 

Towar przekraczający wagę 30 kg jest wysyłany na palecie (za wyjątkiem dostaw realizowanych naszym transportem firmowym-bez palet)

Dostawa bez usługi wnoszenia, koszt - 180zł netto (wartość zamówienia powyżej 5000zł netto - dostawa 0zł)

Dostawa z usługą wnoszenia, koszt - 380zł netto (bez względu na wartość zamówienia)

Procedury Odbioru Przesyłki:

Pracownik operatora logistycznego lub nasz pracownik ma obowiązek wydać towar z auta, nie ma obowiązku wnosić go do miejsca przeznaczenia za wyjątkiem wcześniejszego zamówienia usługi wnoszenia.

Podczas odbioru upewnij się, że opakowania nie zawierają uszkodzeń mechanicznych.

W momencie stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności np. uszkodzenie opakowania przesyłki, podpisz list przewozowy z adnotacją "opakowanie uszkodzone". Następnie rozpakuj przesyłkę i w obecności kuriera sprawdź, czy jej zawartość nie jest uszkodzona. Jeśli stwierdzisz uszkodzenia elementów wypełnij z pracownikiem protokół szkody. Tylko protokół szkody wypełniony przy odbiorze będzie podstawą do dalszej reklamacji.

Sprawdź zawartość przesyłki pod kątem zgodności z zamówieniem (np, kolor, ilość elementów/brył), o wszelkich niezgodnościach natychmiast nas poinformuj.

Jeśli po odbiorze przesyłki stwierdzisz braki, uszkodzenia, niezgodności, złóż reklamacją za pośrednictwem naszej strony: Formularz reklamacyjny.

Pamiętaj, że w momencie podpisania dokumentu odbioru na Ciebie przechodzi odpowiedzialność za uszkodzenia rzeczy sprzedanej.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).